Змагання на приз “Шкіряний м’яч”

Учні нашої школи приймали участь у змаганнях на приз «Шкіряний м’яч». Метою є формування свідомого ставлення до спорту, сприяння зміцненню здоров’я учнів, збільшення рухової активності, виховання любові до спорту та бажання систематично займатися ним. Серед учнів 2005р.н наш навчальний заклад посів V місце; учні 2007р.н I м. в районі ,та IV місті, та учні 2006 р.н. I м в районі та II м. в місті та вийшли на обласні змагання. У ході змагань нашу команду представили такі гравці: найкращий капітан та гравець Інгульського району Журов Артем; «непробивний» воротар нашої команди Журов Олександр; захисник, про якого мріє кожна футбольна команда Алмаєв Дмитро; пів нападаючі, які змушували суперників залишати свої позиції: Григоренко Богдан, Муравинець Владислав, Заліщук Денис; кращі розвідні Чігорський Нікіта та Вашеняк Нікіта; найкращий цетральний нападаючий – Погребняк Ростислав; та незамінні гравці нашої команди Сербулов Ростислав та Резніченко Артем.

Результати змагань свідчать про те, що наші учні мають високий рівень фізичного розвитку! Бажаємо подальших успіхів в обласних змаганнях!