Інтегрований предметний тиждень з англійської мови в ЗОШ №28“Nature through the child’s heart” – «Природа очима дитини»

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, екологічного виховання і духовного багатства у школі було проведено тиждень англійської мови екологічного спрямування «Nature through the child’s heart» («Природа очима дітей»).
Змістовна насиченість заходів була спланована таким чином, щоб учні перебували в ситуаціях, в яких їм доводилось побувати в реальному житті, ів забавній або серйозній формі оцінювати вчинки героїв, моделювали життєві ситуації засобами іноземної мови.
Кожен день тижня проходив під певним гаслом: «Save Our Planet», «Green Peace Day», «Around the World», «Beauty of nature», заключний день – «Hawaii Party»
Розпочався тиждень конкурсом беджів та значків на задану тематику з охорони навколишнього світу, майстер – класом «Посади дерево» та он-лайн – тестуванням «How green are you?».
Різноманітними заходами були охоплені всі вікові категорії учнів: інтерактивний флешмоб, уроки – подорожі, конкурси малюнків рідкісних тварин світу, колажів «National Parks of the world», пам’яток «How to survice in deserts jungles and tropical forests?», соціальних реклам та відеороликів «Heads or Tails». Діти проявляли креативність та зацікавленість завданнями.
Вчителі Манцурова О.В. та Заудальська Н.О. з учнями 9-х класів провели засідання організацій з захисту прав тварин» «Зебра і ведмідь», а з учнями 6-х класів – у формі подорожі – позакласний захід «Desert Island», під час яких діти не тільки поглибили свої знання з англійської мови, а й продемонстрували свої вміння мислити, переконувати, вільно застосовувати англійську мову.
Цікаво та змістовно, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій були проведений захід – едвенчер: комп’ютерна гра «Поклик джунглів». Слід зазначити, що учні були дуже зацікавлені темою, формами та методичними прийомами проведення цього заходу (вчителі Кривонос Т.В., Андрющенко О.В.).
У формі квізу з елементами аукціону проведено урок в п’ятих класах «Natural Sales» (вчитель Андрющенко О.В.), під час якого учні повторили та активізували вивчені лексичні одиниці у мовленні, з великим задоволенням працювали в парах та групах, брали участь у рухливих іграх, танцювали під час фізкультхвилинок, створили медіа – плакат «Прогноз погоди».
Справжнім святом творчості і натхнення стала у кінці тижня костюмована вечірка «Hawaii Party», де можна було не тільки розважитись на вечірці, але й розвивати мовну здогадку та уяву, логічне мислення, пам’ять, підвищити інтерес до вивчення англійської мови, виховувати культуру мовного спілкування, любов і дбайливе ставлення до тварин, навколишнього середовища і природних ресурсів, вміння уважно слухати співрозмовника, активну життєву позицію громадянина.