Змагання

Учителі фізичної культури Попкова Н.І. та Гапонова Н.П. створили атмосферу спортивних змагань серед учнів 7х класів. Метою заходу було формування свідомого ставлення до спорту, сприяння зміцненню здоров’я учнів, збільшення рухової активності, виховання любові до фізичної культури та бажання систематично займатися спортом.
У ході змагань місце виборола команда 7-Б класу, місце з невеликим відривом посіла команда 7-А класу, а місце 7-В клас. Усі учасники та вболівальники отримали заряд бадьорості й зробили крок до зміцнення свого здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти активно займаються спортом та мають високий рівень фізичного розвитку