Освітній глогстер – Інфопростір ЗОШ № 28

З метою стимулювання активної пізнавальної діяльності учнів та їх творчого самовдосконалення з 19 по 23 лютого 2018 р. в Миколаївській загальноосвітній школі №28 проходив тиждень інформатики. Започаткована ініціатива стала уже доброю традицією, яку з нетерпінням чекають наші діти.
За допомогою сучасних інтернет-сервісів вчителі разом з учнями протягом усього тижня створювали інтерактивний плакат «Освітній глогстер – Інфопростір 28». Усі бажаючі мали можливість переглядати його кожного дня на сайті вчителів інформатики за посиланням .
Упродовж усього тижня були проведені нестандартні конкурси, акції, опитування, ток-шоу, тренінги, кейс-уроки. Участь у них дозволила учням не лише розширити свій кругозір і дізнатися багато нового, а й проявити інтелектуальні здібності, кмітливість, винахідливість, креативність.
Корпоративна естафета стала підсумком тижня. Кожен клас, передаючи один одному макет диску, разом створили Диск майбутнього «Інформатика і професії». Під час заходу учні продемонстрували інформаційну компетентність, пройшовши опитування за допомогою QR-карток та онлайнового сервісу Plickers.
Учасники заходів вкотре переконалися у тому, що інформаційні технології – це рушійна сила сьогодення.