Підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018″

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашої школи щиро вітають учителя української мови та літератури Герасименко Світлану Володимирівну, яка отримала перемогу в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Українська мова та література».

Вона проявила високий рівень професіоналізму, творчий потенціал, уміння ефективно та раціонально використовувати інноваційні педагогічні технології, форми і методи навчання та виховання, уміння професійно взаємодіяти з аудиторією.

Ми віримо, що плани, мрії та задуми Світлани Володимирівни будуть такими ж успішними, як і її перемога у конкурсі! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних виступів та здійснення мрій.