Різдвяні свята – чарівні

Напередодні англійського свята CHRISTMAS, 22 грудня 2017 року, для учнів 9-11 класів в актовій залі нашої школи пройшов Новорічний казковий марафон. Саме у період Новорічних та Різдвяних свят ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було створити казкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку, яка є атрибутом Нового року, підготувати костюми казкових персонажів.

У передвір’ї Новорічних та Різдвяних свят у всіх учнів, вчителів та батьків був чудовий настрій, кожен хотів долучитися до казки, чогось чарівного – новорічного. Представники класів та учнівське самоврядування “ЛІДЕР” підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. Для марафону кожен класний колектив підготував оригінальну костюмовану постановку. Тут були і казкові звірі, персонажі мультфільмів «Маша та Ведмідь» від 11 класу, Аладин та прекрасна Жасмін від 9-А, Альоша Попович та Любавушка від 9-В,сучасна Попелюшка від 9-Б, навіть срашенно чарівний Шрек від 10 класу, а 9-Г клас представив оригінальну постановку “Темрява та Світло”. Між театральними діями були конкурси, танці та пісні. Завдяки вдало підібраним костюмам, учні поринули у святкову атмосферу казок та змагання. Родзинкою свята була дружня невимушена атмосфера, багато доброго гумору та веселого сміху. Всі учні уважно спостерігали за чудовою грою акторів-аматорів, перебігом цікавих конкурсів, яскравими хореографічними номерами.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2018 рік.