Новорічні свята на шкільному порозі

Святково прикрашений хол школи вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та з любов’ю створеним святковим вбранням. Вже з перших кроків гості школи опиняються в атмосфері рукотворної зимової казки, яка втілилася в єдиній новорічній композиції до Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят. Ніби причаївся в німому очікуванні біля фонтану сяючий новорічний олень… Поруч з ним сніговички, песики, десятки ялиночок, різдвяних віночків та ялинкових прикрас. Все це багатство кольору і сяйва – плоди творчої фантазії, натхнення та наполегливої праці вчителів, батьків та маленьких мешканців країни ЗОШ №28. А попереду Новорічна ялинка, веселі зимові канікули з Різдвяним вертепом, колядками, щедрівками, іграми, незабутніми враженнями. Щаслива зимова казка запрошує до себе всіх!

Шановні батьки!
Ви наша підтримка і опора. Ми разом з Вами дбаємо про благоустрій нашої рідної школи, піклуємося про дітей, щиро вболіваємо за їх знання та життєву долю, підтримуємо у важкі для них хвилини і безмежно радіємо успіхам. У цей святковий День Святого Миколая адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ №28 вітає Вас та Ваших діток з наступаючим Новим роком та Різдвом:
З наступаючим Новим Роком, добрі люди!
Хай легка в Вас доля буде!
Щоб у хаті – повна чаша,
Щоб цвіла родина Ваша,
Щоб здоров’я через край,
Приніс Вам Святий Миколай!