Новорічні свята на шкільному порозі

Святково прикрашений хол школи вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та з любов’ю створеним святковим вбранням. Вже з перших кроків гості школи опиняються в атмосфері рукотворної зимової казки, яка втілилася в єдиній новорічній композиції до Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят. Ніби причаївся в німому очікуванні біля фонтану сяючий новорічний олень… Поруч з ним сніговички, песики, десятки ялиночок, різдвяних віночків та ялинкових прикрас. Все це багатство кольору і сяйва – плоди творчої фантазії, натхнення та наполегливої праці вчителів, батьків та маленьких мешканців країни ЗОШ №28. А попереду Новорічна ялинка, веселі зимові канікули з Різдвяним вертепом, колядками, щедрівками, іграми, незабутніми враженнями. Щаслива зимова казка запрошує до себе всіх!

Шановні батьки!
Ви наша підтримка і опора. Ми разом з Вами дбаємо про благоустрій нашої рідної школи, піклуємося про дітей, щиро вболіваємо за їх знання та життєву долю, підтримуємо у важкі для них хвилини і безмежно радіємо успіхам. У цей святковий День Святого Миколая адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ №28 вітає Вас та Ваших діток з наступаючим Новим роком та Різдвом:
З наступаючим Новим Роком, добрі люди!
Хай легка в Вас доля буде!
Щоб у хаті – повна чаша,
Щоб цвіла родина Ваша,
Щоб здоров’я через край,
Приніс Вам Святий Миколай!

Written by

Vivamus vel sem at sapien interdum pretium. Sed porttitor, odio in blandit ornare, arcu risus pulvinar ante, a gravida augue justo sagittis ante. Sed mattis consectetur metus quis rutrum. Phasellus ultrices nisi a orci dignissim nec rutrum turpis semper.

Comments are closed.